logo
0 0 €
Jakub Jakubec

Avid Carp Stojan Lok Down Altitude Pod

Výrobca: Avid Carp

Kod produktu: A0480033

 Skladom 1 ks
  U vás už 06.02.2023

Kaprársky stojan Avid Carp Lok Down Altitude Pod vychádza z kompaktnej verzie Lok Down Compact Cop a prináša všetky jeho vychytávky do väčšej verzie určenej na lov s dlhými prútmi. Základom stojanu sú 4 nohy - dve 12” (30 cm) a dve 36” (91,4 cm), pri použití ktorých má stojan približne 45-uhlový… viac info


Kaprársky stojan Avid Carp Lok Down Altitude Pod vychádza z kompaktnej verzie Lok Down Compact Cop a prináša všetky jeho vychytávky do väčšej verzie určenej na lov s dlhými prútmi. Základom stojanu sú 4 nohy - dve 12” (30 cm) a dve 36” (91,4 cm), pri použití ktorých má stojan približne 45-uhlový sklon. Výrobca však do balenia priložil aj druhý pár 12” nôh, takže stojan môžete využívať aj vo vodorovnej polohe.

Výhodou stojanu Avid Carp Lok Down Altitude Pod je možnosť uloženia až 3 prútov vedľa seba. Nakoľko sú stredové tyče nastaviteľné, je možné stojan prispôsobiť na takmer akúkoľvek dĺžku udíc. Výškovo nastaviteľné sú aj samotné priečky na uloženie udíc. Výhodou sú aj dobre polohovateľné nohy, ktoré viete jednoducho prispôsobiť terénu. Stojan sa dá pekne rozobrať a preniesť v pomerne kompaktných rozmeroch (a v prepravnom obale, ktorý je v balení), no vďaka jednoduchosti konštrukcie ho viete zložiť za krátku chvíľu. Dizajnovo poteší celočiernym spracovaním, ktoré je decentné a stojanu zaručuje aj ochranu proti mechanickému poškodeniu.

Hmotnosť (kg):  0

Výška (cm):  0

Počet prútov na uloženie:  3

0.0

Hodnotilo 0 používateľov

0x

0x

0x

0x

0x

0+

zákazníkov už zakúpilo

0%

zákazníkov odporúča

0

použivateľských recenzií

doprava zdarma

Doručenie do 24 hod.

Väčšinu tovaru máme skladom,
preto garantujeme rýchle doručenie objednávky.

bezplatne parkovanie

22 rokov skúseností

Profesionalita, ochota, odbornosť
a hlavne VAŠA SPOKOJNOSŤ.

garancia vratenia penazi

Garancia vrátenia peňazí

V prípade Vašej nespokojnosti
Vám vrátime peniaze.

kamenny obchod

630m2 kamenný obchod

Navštívte skutočné rybárske
kráľovstvo v Trnave.

bezplatne parkovanie

Bezplatné parkovanie pred predajňou

Pre zákazníkov máme veľké
FREE parkovisko.

Ostatní zákazníci dokúpili ešte toto: