PODMIENKY ČLENSTVA VERNOSTNÉHO PROGRAMU “RYBA TEAM”

Pridajte sa k nám! Pridajte sa do nášho tímu. Členom sa stanete automaticky vytvorením klasickej registrácie na eshope www.rybarske.sk. Vytvorením registrácie v našom eshope získate kvantum výhod, ktoré vám prinesú veľmi výhodné nákupy na celú ponuku rybárskych potrieb. Aktuálne ponúkame pre verných zákazníkov zľavy 3% - 20% podľa výšky hodnoty zrealizovaných objednávok.

MEGA VÝHODNÉ NÁKUPY PRE ČLENOV RYBA TEAMU UPOZORŇUJEME

Po vytvorení registrácie je potrebné sa prihlásiť. Iba tak sa vám aktivuje vaše konto na evidovanie vašich objednávok. Až po prihlásení do systému sa vám aktivujú a prepočítajú ceny podľa vašej aktuálnej zľavy. Bez prihlásenia, alebo ako nezaregistrovaný používateľ, nemáte právo na uplatnenie výšky zľavy!

Vaše body za zrealizovaný nákup sa vám uplatnia do vášho konta po 14 dňoch. O pripísaní vás budeme automaticky kontaktovať emailom.

POĎME NA TO!

Vernostný “RYBA TEAM” je zákaznícky program pre všetkých zákazníkov eshopu www.rybarske.sk, ktorý patrí spoločnosti Pneumato s.r.o. Naším cieľom je je poskytovanie zliav stálym zákazníkom. Pre vstup do tímu je potrebné vytvoriť si registráciu na www.rybarske.sk a splnenie podmienok, ktoré su realizované nižšie.

Prečo vstúpiť do RYBA TEAMU?

Ako člen RYBA TEAMU po splnení podmienok získate pri nákupe na eshope www.rybarske.sk zľavu vo výške 3-20%. Všetky výhody a zľavy získané členstvom v RYBA TEAME platia iba pre nákupy zrealizované v internetovom obchode. Získané zľavy nie je možné využiť v kamennej predajni RYBA v Trnave na Trstínskej 9.

Ako to funguje?

Zľava a suma, ktorá sa zobrazuje pri produktoch, sú dané súčtom všetkých objednávok konkrétneho člena RYBA TEAMU realizovaných od 20.1.2020. Každý zákazník, ktorý je riadne zaregistrovaný a prihlásený, bude mať vo svojom konte sčítanú sumu za zrealizované objednávky a po dosiahnutí zľavovej podmienky, mu bude pri nasledujúcej objednávke navýšená zľavová hranica.

1. Úroveň

- Zľava vo výške 3% je základná zľava, ktorú vám poskytujeme za vytvorenie registrácie pri nákupe od 1€ do 49€. Po dosiahnutí celkovej útraty 49€ a viac sa zákazník automaticky presúva do 4%, ktorá mu bude započítaná už pri ďalšej objednávke.

2. Úroveň

- Zľava vo výške 4% platí pri celkovej útrate 50,00€ až 299,99€. Po dosiahnutí celkovej útraty 300€ a viac sa zákazník automaticky presúva do 6%, ktorá mu bude započítaná už pri ďalšej objednávke. 

3. Úroveň

- Zľava vo výške 6% platí pri celkovej útrate 300,00€ až 499,99€. Po dosiahnutí celkovej útraty 500€ a viac sa zákazník automaticky presúva do 8%, ktorá mu bude započítaná už pri ďalšej objednávke. 

4. Úroveň

- Zľava vo výške 8% platí pri celkovej útrate 500,00€ až 699,99€. Po dosiahnutí celkovej útraty 700€ a viac sa zákazník automaticky presúva do 10%, ktorá mu bude započítaná už pri ďalšej objednávke. 

5. Úroveň

- Zľava vo výške 10% platí pri celkovej útrate 700,00€ až 999,99€. Po dosiahnutí celkovej útraty 1 000€ a viac sa zákazník automaticky presúva do 12%, ktorá mu bude započítaná už pri ďalšej objednávke.

6. Úroveň

- Zľava vo výške 12% platí pri celkovej útrate 1 000,00€ až 1 999,99€. Po dosiahnutí celkovej útraty 2 000€ a viac sa zákazník automaticky presúva do 14%, ktorá mu bude započítaná už pri ďalšej objednávke. 

7. Úroveň

- Zľava vo výške 14% platí pri celkovej útrate 2 000,00€ až 4 999,99€. Po dosiahnutí celkovej útraty 5 000€ a viac sa zákazník automaticky presúva do 16%, ktorá mu bude započítaná už pri ďalšej objednávke. 

8. Úroveň

- Zľava vo výške 16% platí pri celkovej útrate 5 000,00€ až 6 999,99€. Po dosiahnutí celkovej útraty 7 000€ a viac sa zákazník automaticky presúva do 18%, ktorá mu bude započítaná už pri ďalšej objednávke. 

9. Úroveň

- Zľava vo výške 18% platí pri celkovej útrate 7 000,00€ až 9 999,99€. Po dosiahnutí celkovej útraty 10 000€ a viac sa zákazník automaticky presúva do 20%, ktorá mu bude započítaná už pri ďalšej objednávke. 

10. Úroveň

- Zľava vo výške 20% platí pri celkovej útrate nad 10 000€. 

Hodnota predchádzajúceho nákupu je pripisovaná na účet štadardne do 2 týždňov od vytvorenia objednávky (odoslanie objednávky). Konečná suma za zrealizované objednávky sa zobrazuje ihneď po odoslaní objednávky.

V prípade, že bude časový rozdiel medzi 2 vytvorenými objednávkami väčší ako 1 rok, bude automaticky dosiahnutá výška zliav znížená na pôvodné 3% bez ohľadu na výšku predchádzajúcej objednávky.

Až po prihlásení do systému sa vám upravia plošne ceny na celom eshope podľa výšky hodnoty vašich zrealizovaných objednávok.

Body a suma pripočítaná do vášho konta RYBA TEAM pribudne až po prevzatí a zaplatení zásielky. Konkrétna čiastka a body budú započítané až po prevedení dobierkovej sumy na účet Pneumato s.r.o.

V prípade odstúpenia od kúpnej zmluvy a vrátenia tovaru, bude pripísaná čiastka za objednávku z konta zákazníka automaticky odpočítaná.

Členovia RYBA TEAMU majú ďalšie výhody a nároky na zľavy v rámci špeciálnych akcií, ktoré organizuje Pneumato s.r.o. na internetovom obchode www.rybarske.sk. O špeciálnych a výnimočných akciách budú členovia informovaní prostredníctvom informačných emailov.

Zákaznícke zľavy z vernostného programu nie je možné uplatniť na produkty na eshope, ktoré na detaile produktu majú uvedenú vetu “Na tento produkt sa nevzťahuje vernostná zľava”.

Môžu to byť napríklad produkty konkrétnej značky, alebo produkty, ktoré sú už v zľave.

NAJPRV MUSÍŠ PRIJAŤ PODMIENKY

Členom RYBA TEAMU sa môže stať hocikto, kto súhlasí s podmienkami zaradenia do tímu, kto vyplní všetky povinné a pravdivé údaje o sebe pri registrácií na www.rybarske.sk, súhlasí s obchodnými podmienkami a súhlasí so zasielaním informačných emailov z www.rybarske.sk

Členstvo v RYBA TEAME je zákazníková slobodná voľba, je ale vyjadrená zaregistrovaním sa na internetovom obchode www.rybarske.sk a so súhlasom a potvrdením obchodných podmienok.

Pri realizovaní objednávky na eshope www.rybarske.sk, sa stáva automaticky každý zákazník členom RYBA TEAMU. Ak si zákazník nepraje byť do tímu zaradený, môže sa z neho jednoducho odhlásiť a to písomnou, alebo emailovou formou priamo na info kontakt eshopu - info@rybarske.sk, alebo môžete svoj nákup realizovať aj bez registrácie.

VYMAZANIE Z RYBA TEAMU

Členovia RYBA TEAMU môžu kedykoľvek požiadať o vyradenie z tímu a to písomnou, alebo elektronickou formou na info adresu eshopu.

Spoločnosť Pneumato s.r.o. si vyhradzuje právo na zrušenie členstva každému, kto poruší podmienky členstva RYBA TEAMU.

Všeobecné podmienky a ochrana osobných údajov

4.a. Spoločnosť Pneumatoj, s.r.o. spracováva osobné údaje v súlade so zákonom 101/2000 Z. z. o ochrane osobných údajov zaregistrovanej na meno člena RYBA TEAMU a to za účelom ponuky obchodu alebo služieb vyplývajúcich z činnosti spoločnosti PNEUMATO, s.r.o. Poskytnuté údaje budú slúžiť pre potreby spoločnosti Pneumato s.r.o., k analytickému, marketingovému, propagačnému účelu a pre skvalitnenie služieb. Členovia RYBA Teamu berú na vedomie, že svoj súhlas môžu kedykoľvek písomne alebo elektronicky odvolať a spoločnosť Pneumato s.r.o. tieto údaje zlikviduje.

4.b. Spoločnosť Pneumato, s.r.o. si vyhradzuje možnosť v prípade neaktuálnych či nepresných údajov vyradiť člena z RYBA, lebo je povinná na základe § 5 ods. 1 písm. c) zákona 101/2000 Zb. také dáta zlikvidovať.

ZAREGISTROVAŤ SA A VSTÚPIŤ DO RYBA TEAMU