Byť členom RYBA TEAM-u sa oplatí. Nakupujte so zľavou až 20%!

 

Chceš sa aj ty stať členok RYBA TEAM-u a pri každom nákupe na e-shope Rybarske.sk získať zľavu na rybárske produkty? Je to naozaj jednoduché - stačí, aby si sa zaregistroval a nakupoval prihlásený pod svojim kontom. Čím viac nakúpiš, tým viac ušetríš!

 

Ako funguje vernostný program RYBA TEAM?

 

Po úspešnej registrácii a prihlásení do svojho účtu získavaš okamžitú zľavu 3% na svoj nákup! Stávaš sa tak členom RYBA TEAM-u 1. úrovne a je len na tebe, akú zľavu budeš mať pri ďalšom nákupe. Hodnota nákupu sa automaticky pripíše na tvoj účet do 14 dní (pretože dovtedy máš nárok tovar vrátiť) a ty môžeš už pri svojom ďalšom nákupe postúpiť na vyššiu úroveň členstva. Výška tvojej zľavy je závislá od súčtu hodnoty všetkých tvojich nákupov a vždy, keď budeš nakupovať so svojim kontom, hodnota tvojich objednávok narastie! Výšky zliav a hodnoty za všetky nákupy, ktoré potrebuješ nazbierať na získanie jednotlivých úrovní, sú: 

 

1. úroveň - celková hodnota nákupov od 1 do 49 EUR - výška zľavy 3%,

2. úroveň - celková hodnota nákupov od 50 do 299 EUR - výška zľavy 4%,

3. úroveň - celková hodnota nákupov od 300 do 499 EUR - výška zľavy 6%,

4. úroveň - celková hodnota nákupov od 500 do 699 EUR - výška zľavy 8%,

5. úroveň - celková hodnota nákupov od 700 do 999 EUR - výška zľavy 10%,

6. úroveň - celková hodnota nákupov od 1000 do 1999 EUR - výška zľavy 12%,

7. úroveň - celková hodnota nákupov od 2000 do 4999 EUR - výška zľavy 14%,

8. úroveň - celková hodnota nákupov od 5000 do 6999 EUR - výška zľavy 16%,

9. úroveň - celková hodnota nákupov od 7000 do 9999 EUR - výška zľavy 18%,

10. úroveň - celková hodnota nákupov nad 10 000 EUR - výška zľavy až 20%

Je však dôležité povedať, že ak bude časový rozdiel medzi 2 vytvorenými objednávkami väčší ako 1 rok, bude automaticky dosiahnutá výška zliav znížená na pôvodné 3% bez ohľadu na výšku predchádzajúcej objednávky.

 

Zákaznícke zľavy z vernostného programu tiež nie je možné uplatniť na produkty na eshope Rybarske.sk, ktoré majú vo svojom popise uvedenú vetu “Na tento produkt sa nevzťahuje vernostná zľava”.

 

Častokrát ide o produkty, ktoré už sú zľavnené pre všetkých, prípadne na ich cenu nie je možné aplikovať zľavu. Zľava neplatí ani pri nákupe v našej kamennej predajni v Trnave. 

Akcie len pre členov RYBA TEAM-u

Registráciou na eshope Rybarske.sk však nezískavate len zľavy ako člen RYBA TEAM-u. Vaše členstvo prináša aj ďalšie výhody - špeciálne akcie a zľavy, o ktorých vás budeme informovať emailom na adresu, s ktorou sa do nášho tímu zaregistrujete. 

 

Chceš sa o našom vernostnom programe dozvedieť viac? Pokojne nám napíš na email info@rybarske.sk a my ti radi zodpovieme všetky tvoje otázky. 

 

Na čo ešte čakáš? Otvor náš eshop, zaregistruj sa a nakupuj so super zľavami ako člen RYBA TEAM-u!