logo
0 0 €
Jakub Jakubec
 

Získajte zľavu s kódom:
BEZDPH

+421 915 648 588
info@rybarske.sk

Black Cat Sada Signalizátorov Battle Sounder Set

Výrobca: Black Cat

 Produkt nie je na sklade

Zistiť termín dodania
Exkluzívna sada signalizátorov pre všetkých sumčiarov je táto Sada Signalizátorov Battle Sounder Set. Po viac ako 6 rokoch vývoja, sa firme Black Cat podarilo vyvinúť jednu z najlepších a možno aj tú úplne najlepšiu sadu signalizátorov na súčasnom trhu. Signalizátory je možné vďaka technológii I… viac info

Po zadaní kódu bezdph za cenu 334,72 €


Ponúkame viac variant tohto produktu

Vyberte si z tabuľky nižšie

Exkluzívna sada signalizátorov pre všetkých sumčiarov je táto Sada Signalizátorov Battle Sounder Set.
Po viac ako 6 rokoch vývoja, sa firme Black Cat podarilo vyvinúť jednu z najlepších a možno aj tú úplne najlepšiu sadu signalizátorov na súčasnom trhu. Signalizátory je možné vďaka technológii I-Com veľmi jednoducho prepojiť s príposluchom dodávaným v sade. Prakticky tá najmodernejšia a najinovatívnejšia technika, ktorú signalizátory Battle Sounder ponúkajú, je skutočne úplne jedinečná a priaznivcom moderného lovu sumcov nenecháva žiadny priestor pre nesplnené priania. Precízna práca zahrnula každú možnú situáciu pri vode, integrovala ju do následného vývoja, aby ste odteraz už neprepásli žiadny záber.
Veľmi inovatívny rýchlo výmenný adaptér je jedným z mnohých špeciálnych prvkov. Bleskovou rýchlosťou je možné alarm zložiť z blanku prútu, je tak možné superrýchlo reagovať a signalizátor jednoduchým otočením odňať - alebo tiež odmontovať kompletne. V prípade potreby je možné základňu pre rýchlu výmenu ponechať po rybárčení na blanku prútu. Signalizátory tak môžu byť uložené a transportované v pevnom kufríku, ktorý je súčasťou výrobku.
Dážď, vietor, prach a zimu zvládajú signalizátory Battle Sounder bez problémov. Pomocou IPC testu (Inngress Protection Code – ochrana pred preniknutím vody a prachu) v triede 6 sa preukázalo, že signalizátor je vodo- a prachotesný. Kompletný obal je zapečatený, tým pádom nemajú vonkajšie účinky na chod signalizátora najmenší vplyv.
Výšku tónu a citlivosť je možné ladiť v 8 rôznych variantoch nastavenia a LED diódy signalizátora idú naprogramovať do rôznych farieb. Akonáhle je signalizátor na nahodenom a vypnutom sumcovom prúte aktivovaný, meria uhol náklonu tohto napnutého prútu a je pripravený okamžite spustiť alarm. Jemné doladenie s ohľadom na vietor, vlny a pohyb nástražnej ryby vykonáva následne rybár sám cez mód Smart-Touch-Modus.
Signalizátory Battle Sounder disponujú digitálne dynamickou identifikáciou záberov, veľmi citlivým, nastaviteľným alarmom ohybu prútu a alarmom spätného rázu – ktorému sa tiež hovorí Snapback Alarm.
Absolútnou perlou signalizátora Battle Sounder je zabudovaný lodný mód, ktorý rybárovi umožňuje nastavenie v 4 rôznych úrovniach citlivosti a predstavuje veľmi dôležitý mód nastavenia, pokiaľ je prút umiestnený na hojdajúcej sa lodi.
Cez veľmi kvalitný kónický reproduktor je možné voliť ľubovoľnú silu hlasitosti, ktorá následne reprodukuje zvolený tón, signalizátory sa dajú samozrejme aj úplne stlmiť. Signalizácia záberu potom prebieha cez príposluch a LED diódy. Okrem toho signalizátor disponuje aj funkciou nočného svietenia.
Signalizátory Battle Sounder majú veľmi nízku spotrebu elektrickej energie a integrované oznámenia pri nízkom napätí batérií.

Pozičné svetlá:  áno

Farba:  multicolor

Napájanie signalizátora:  2xAAA

0.0

Hodnotilo 0 používateľov

0x

0x

0x

0x

0x

0+

zákazníkov už zakúpilo

0%

zákazníkov odporúča

0

použivateľských recenzií

doprava zdarma

Doručenie do 24 hod.

Väčšinu tovaru máme skladom,
preto garantujeme rýchle doručenie objednávky.

bezplatne parkovanie

22 rokov skúseností

Profesionalita, ochota, odbornosť
a hlavne VAŠA SPOKOJNOSŤ.

garancia vratenia penazi

Garancia vrátenia peňazí

V prípade Vašej nespokojnosti
Vám vrátime peniaze.

kamenny obchod

630m2 kamenný obchod

Navštívte skutočné rybárske
kráľovstvo v Trnave.

bezplatne parkovanie

Bezplatné parkovanie pred predajňou

Pre zákazníkov máme veľké
FREE parkovisko.

Ostatní zákazníci dokúpili ešte toto: