logo
0 0 €
Jakub Jakubec
 

Získajte zľavu s kódom:
BEZDPH

+421 915 648 588
info@rybarske.sk

TB Baits Boosterované Boilies 20-24mm 120g

Výrobca: TB Baits

  • Novinka

 Skladom 34 ks
  U vás už 19.04.2024

Najpredávanejšie chytačky od značky TB Baits! Boilies TB Boostrované v 120g balení predstavujú prémiové boilies, ktoré je v procese výroby ešte dodatočne zasypané unikátnym mixom, ktorý obsahuje aj vysoký podiel prírodnej potravy ako sú gamarusy, dafnie či krevety. Vo finálnej fáze je tento mix… viac info

Po zadaní kódu bezdph za cenu 5,57 €


Ponúkame viac variant tohto produktu

Vyberte si z tabuľky nižšie

Najpredávanejšie chytačky od značky TB Baits! Boilies TB Boostrované v 120g balení predstavujú prémiové boilies, ktoré je v procese výroby ešte dodatočne zasypané unikátnym mixom, ktorý obsahuje aj vysoký podiel prírodnej potravy ako sú gamarusy, dafnie či krevety. Vo finálnej fáze je tento mix zaliaty ešte zmesou aminokyselín a tekutých potráv, ktoré tak spoločne vytvoria absolútne jedinečnú lákavú vrstvu ako každej guličky. Vďaka tomu môžete toto boilies používať na veľmi rýchle a krátke rybačky, kde potrebujete maximálnu efektivitu.

Celkovo sa značka TB Baits snaží odčleniť od ostatných výrobcov a ich receptúry sú postavené trošku iným smerom. Základ úspechu boilies TB Baits je v používaní soli a sladidla NHDC, nakoľko skúsenosti od vody hovoria, že kapry ďaleko lepšie reagujú na sladko slanú chuť. Soľ mení v okolí nástrahy PH vody, čo samo o sebe je pre kaprov veľké lákadlo a v určitých situáciách je práve táto drobnosť kľúčom k úspechu. Špeciálne sladidlo NHDC sa výrazným spôsobom odlišuje od ostatných sladidiel, čo opäť potvrdili nádherné úlovky.

Okrem týchto dvoch lákadiel je boilies TB Baits postavené tak aby pracovalo okamžite po vhodení do vody, čomu pomáhajú enzymaticky upravené múčky a hrušia štruktúra boilies, ktorá umožňuje uvoľňovanie látok takmer okamžite po vhodení do vody. Zloženie tak dáva veľký predpoklad úspechu aj pri veľmi krátkych rybačkách.

Príchuť:  krab, jahoda, scopex/kalamár

Váha (g):  120

Priemer (mm):  20

Objem (ml):  0

0.0

Hodnotilo 0 používateľov

0x

0x

0x

0x

0x

0+

zákazníkov už zakúpilo

0%

zákazníkov odporúča

0

použivateľských recenzií

doprava zdarma

Doručenie do 24 hod.

Väčšinu tovaru máme skladom,
preto garantujeme rýchle doručenie objednávky.

bezplatne parkovanie

22 rokov skúseností

Profesionalita, ochota, odbornosť
a hlavne VAŠA SPOKOJNOSŤ.

garancia vratenia penazi

Garancia vrátenia peňazí

V prípade Vašej nespokojnosti
Vám vrátime peniaze.

kamenny obchod

630m2 kamenný obchod

Navštívte skutočné rybárske
kráľovstvo v Trnave.

bezplatne parkovanie

Bezplatné parkovanie pred predajňou

Pre zákazníkov máme veľké
FREE parkovisko.

Ostatní zákazníci dokúpili ešte toto: