logo
0 0 €
Jakub Jakubec
 

Potrebujete poradiť?
Ozvite sa nám!

+421 915 648 588
info@rybarske.sk

TB Baits Boilies Spice Queen Krill

Výrobca: TB Baits

 Skladom 4 ks
  U vás už 04.10.2023

Exkluzívne boilies, ktoré chytá v každých podienkach a hlavne za každej teploty! Dva roky testovania prinieslo šperk v podobe boilies Spice Queen Krill, ktoré obsahuje jedinečný mix korenia, ktorý testeri TB Baits testovali na mnohých revíroch celej Slovenskej a Českej republike. Jedinečnosťou… viac info

od 5,04 €

Bežná cena produktu: 5,60 €

Ponúkame viac variant tohto produktu

Vyberte si z tabuľky nižšie

Exkluzívne boilies, ktoré chytá v každých podienkach a hlavne za každej teploty! Dva roky testovania prinieslo šperk v podobe boilies Spice Queen Krill, ktoré obsahuje jedinečný mix korenia, ktorý testeri TB Baits testovali na mnohých revíroch celej Slovenskej a Českej republike. Jedinečnosťou tejto návnady je atraktivita aj za veľmi nízkej teploty, aj dokonca pod 5 stupňov. Spolu tak korenie a výrazný podiel prírodného krillu vytvára nástrahu, ktorú si zamilujete.

Celkovo sa značka TB Baits snaží odčleniť od ostatných výrobcov a ich receptúry sú postavené trošku iným smerom. Základ úspechu boilies TB Baits je v používaní soli a sladidla NHDC, nakoľko skúsenosti od vody hovoria, že kapry ďaleko lepšie reagujú na sladko slanú chuť. Soľ mení v okolí nástrahy PH vody, čo samo o sebe je pre kaprov veľké lákadlo a v určitých situáciách je práve táto drobnosť kľúčom k úspechu. Špeciálne sladidlo NHDC sa výrazným spôsobom odlišuje od ostatných sladidiel, čo opäť potvrdili nádherné úlovky.

Okrem týchto dvoch lákadiel je boilies TB Baits postavené tak aby pracovalo okamžite po vhodení do vody, čomu pomáhajú enzymaticky upravené múčky a hrušia štruktúra boilies, ktorá umožňuje uvoľňovanie látok takmer okamžite po vhodení do vody. Zloženie tak dáva veľký predpoklad úspechu aj pri veľmi krátkych rybačkách.

Príchuť:  krill/korenie

Váha (g):  250, 1000

Priemer (mm):  20, 24

Objem (ml):  0

0.0

Hodnotilo 0 používateľov

0x

0x

0x

0x

0x

0+

zákazníkov už zakúpilo

0%

zákazníkov odporúča

0

použivateľských recenzií

doprava zdarma

Doručenie do 24 hod.

Väčšinu tovaru máme skladom,
preto garantujeme rýchle doručenie objednávky.

bezplatne parkovanie

22 rokov skúseností

Profesionalita, ochota, odbornosť
a hlavne VAŠA SPOKOJNOSŤ.

garancia vratenia penazi

Garancia vrátenia peňazí

V prípade Vašej nespokojnosti
Vám vrátime peniaze.

kamenny obchod

630m2 kamenný obchod

Navštívte skutočné rybárske
kráľovstvo v Trnave.

bezplatne parkovanie

Bezplatné parkovanie pred predajňou

Pre zákazníkov máme veľké
FREE parkovisko.

Ostatní zákazníci dokúpili ešte toto: