Až -15% na bivaky, lehátka, stoličky a spácaky s kódom: kemping15

logo
0 0 €
Jakub Jakubec
 

Potrebujete pomôcť?
Kontaktujte nás!

+421 915 648 588
info@rybarske.sk

Ostatné Sklopná Tyčová Bójka Daemons 05 s R LED Diódou

Výrobca: Ostatné

Kod produktu: D06501

 Skladom 9 ks
  U vás už 18.06.2024

Kvaliná a vylepšená nastaviteľná sklopná tyčová bójka DAEMONS 05-R pre označenie lovného miesta s úplne novou špičkovou svietiacou LED elektronikou, novými nehrdzavejúcimi spojmi jednotlivých dielov a ukotvením. LED elektronika je usadená na DPS doske s elektrosúčiastkami pre zvýšenie výdrže… viac info

38,61 €

Bežná cena produktu: 42,90 €

Kvaliná a vylepšená nastaviteľná sklopná tyčová bójka DAEMONS 05-R pre označenie lovného miesta s úplne novou špičkovou svietiacou LED elektronikou, novými nehrdzavejúcimi spojmi jednotlivých dielov a ukotvením.
LED elektronika je usadená na DPS doske s elektrosúčiastkami pre zvýšenie výdrže batérií. Je vsadená do číreho plastového krytu, ktorý maximálne zvyšuje svietivosť samotnej LED elektroniky.

Telo bójky je vyrobené z húževnatého materiálu ABS. Vďaka použitiu tohto materiálu s nižšou mernou hmotnosťou je bójka vo vode oveľa stabilnejšia a lepšie plní svoju funkciu. Základná dĺžka bójky je 6 metrov.
Kompletný postup pre zostavenie bójky a obsluhu LED elektroniky nájdete v návode na použitie, ktorý je priložený u každého druhu bójky (R, RSaRGBS).
Bójka DAEMONS 05 R je pre nočný lov vybavená úplne novou špičkovou červeno svietiacou LED elektronikou s vysokou svietivosťou, ktorá je navyše zvýšená vďaka novému číremu krytu elektroniky, ktorý v tme celý svieti. Vďaka dvom tesniacim krúžkom nový kryt zároveň stopercentne zabraňuje prieniku vody do tubusu elektroniky.
Napájanie elektroniky je dvoma batériami typu „AAA”, ktoré zaisťujú výdrž batérií v prevádzke min. 200 hodín (záleží na type použitej batérie).
Pre lov bez použitia elektroniky je na jej tubuse umiestnený aj široký reflexný prúžok, vďaka ktorému je bójka na vode vidieť pri nasvietení baterkou alebo iným svietidlom.
Nové závitové spoje pri bójke DAEMONS 05 majú okrem vysokej pevnosti jednu zásadnú výhodu oproti iným sklopným bójkám – všetky tyče bójky sú stopercentne vodotesné vždy z oboch strán tyčí, takže nemôže dôjsť k natečeniu vody do plastových rúrok ani pri použití vo veľkých hĺbkach.
Súčasťou balenia bójky DAEMONS 05R je tiež betónová kotva o váhe 1,7kg s okom a karabínou pre uchytenie na spodný kotviaci diel bójky.
Maximálna hĺbka použitia základnej zostavy bójky je až 6,0m (jednotlivé diely v dĺžkach 5x1m, 1x0,5m, 1x0,3m, 0,20m elektronika), pre väčšie hĺbky je možnosť dokúpenia ďalších metrových dielov v balení 2x1m.

Dĺžka (cm):  600

Váha (g):  0

Priemer (mm):  0

0.0

Hodnotilo 0 používateľov

0x

0x

0x

0x

0x

78+

zákazníkov už zakúpilo

0%

zákazníkov odporúča

0

použivateľských recenzií

doprava zdarma

Doručenie do 24 hod.

Väčšinu tovaru máme skladom,
preto garantujeme rýchle doručenie objednávky.

bezplatne parkovanie

22 rokov skúseností

Profesionalita, ochota, odbornosť
a hlavne VAŠA SPOKOJNOSŤ.

garancia vratenia penazi

Garancia vrátenia peňazí

V prípade Vašej nespokojnosti
Vám vrátime peniaze.

kamenny obchod

630m2 kamenný obchod

Navštívte skutočné rybárske
kráľovstvo v Trnave.

bezplatne parkovanie

Bezplatné parkovanie pred predajňou

Pre zákazníkov máme veľké
FREE parkovisko.

Ostatní zákazníci dokúpili ešte toto: