logo
0 0 €

Garmin Sonar Striker 7sv Plus

Výrobca: Garmin

Kod produktu: 02390
  • Doprava zdarma

 Dátum dodania na preverenie

Zistiť termín dodania
Stredná séria sonarov s nadupaným vykresľovaním a technológiami ďaleko drahších modelov. Sonar Striker 7sv Plus má výnimočné vykresľovanie dna vďaka technológii Chirp, čím sa dostanete k realistickému zobrazovaniu reliéfu. Mimoriadne výkonná sonda Traditional CHIRP High-Wide: 150/240 kHz @ 24/16° +… viac info

579,90 € 699,90 €

Na tento produkt sa nevzťahuje zákaznícka zľava

Stredná séria sonarov s nadupaným vykresľovaním a technológiami ďaleko drahších modelov. Sonar Striker 7sv Plus má výnimočné vykresľovanie dna vďaka technológii Chirp, čím sa dostanete k realistickému zobrazovaniu reliéfu. Mimoriadne výkonná sonda Traditional CHIRP High-Wide: 150/240 kHz @ 24/16° + ClearVü CHIRP 455 kHz & 800kHz + SideVü: 260/455/800 kHz dokonale zobrazí všetko nie len pod člnom, ale aj po stranách čím výrazne ľahšie a rýchlejšie nájdete úspešné miesta na lov. Všetky tieto informácie sa zobrazujú na veľkom WVGA 7" displeji s rozlíšením 800 x 480 bodov.

Sonar má priamo integrovaný aj GPS modul pre základné a rýchle funkcie bez mapového podkladu. I tak si však veľmi rýchlo uložíte do pamäti každý zaujímavý bod a automatická navigácia vás nasmeruje presne na tento bod. Vďaka Garmin Quickdraw™ Community službe, ktorá je dostupná na webových stránkach spoločnosti Garmin, si môžete vaše údaje z mapovania dna preniesť do počítača a vytvoriť tak pomerne podrobnú mapu reliéfu dna vášho revíru. Táto služba je bezplatná pričom je takto možné vaše mapy aj zdieľať a sťahovať aj už vytvorené cudzie mapy.

Kompletná obrazovka sonaru je vodeodolná, tlačidlá sú pogumované pre maximálnu odolnosť pred vodou a v pravej časti sú najdôležitejšie tlačidlá pre rýchle ovládanie. Pre rýchlu konektivitu sú samozrejmosťou Wifi a SD pripojenie. Jednoduché ovládanie dopĺňa naištalovaná čeština.

Rozmery (cm):  23,5x14x5,8

0.0

Hodnotilo 0 používateľov

0x

0x

0x

0x

0x

0+

zákazníkov už zakúpilo

0%

zákazníkov odporúča

0

použivateľských recenzií

doprava zdarma

Doprava zdarma

Pri objednávke tovaru od 40 €
máte dopravu ZADARMO.

bezplatne parkovanie

22 rokov skúseností

Profesionalita, ochota, odbornosť
a hlavne VAŠA SPOKOJNOSŤ.

garancia vratenia penazi

Garancia vrátenia peňazí

V prípade Vašej nespokojnosti
Vám vrátime peniaze.

kamenny obchod

630m2 kamenný obchod

Navštívte skutočné rybárske
kráľovstvo v Trnave.

bezplatne parkovanie

Bezplatné parkovanie pred predajňou

Pre zákazníkov máme veľké
FREE parkovisko.

Ostatní zákazníci dokúpili ešte toto: