logo
0 0 €
Jakub Jakubec
 

Využite vianočnú zľavu!
Kód: vichrica

+421 915 648 588
info@rybarske.sk

Avid Carp Lehátko Benchmark Leveltech X Bed

Výrobca: Avid Carp

Kod produktu: A0440018
  • Novinka
  • Výpredaj

 Skladom 4 ks
  U vás už 12.12.2023

Pre skutočných labužníkov má firma Avid Carp naozajstný skvost v podobe 8 nohového lehátka Benchmark LevelTech X. Matrac hrubý až 5cm z pamäťovej peny, ktorý sa vyskytuje pri všetkých produktoch tohto radu, predstavuje maximálne pohodlie pri brehu, vďaka čomu je váš čas strávený na brehu potešením… viac info

299,90 € 549,90 €

Na tento produkt sa nevzťahuje zákaznícka zľava, ani zľavový kód.Pre skutočných labužníkov má firma Avid Carp naozajstný skvost v podobe 8 nohového lehátka Benchmark LevelTech X.

Matrac hrubý až 5cm z pamäťovej peny, ktorý sa vyskytuje pri všetkých produktoch tohto radu, predstavuje maximálne pohodlie pri brehu, vďaka čomu je váš čas strávený na brehu potešením.

Všetky modely radu LevelTech sú vybavené našim revolučným systémom nôh LevelTech (patentované). Tento systém je prvý svojho druhu a má stupňovitú dráhu na vnútornej nohe. Vačkový systém na vonkajšej časti nohy využíva otočnú páku s dvojitým ozubením, ktorá sa pri zábere bezpečne zasunie do dráhy na vnútornej nohe.
Dizajn LevelTech poskytuje maximálnu stabilitu a pevnosť bez ohľadu na terén. Môžete spokojne odpočívať na rovnej, stabilnej a bezpečnej posteli, ktorá vám poskytne ten najlepší spánok pri brehu, aký ste kedy mali.
Rad Benchmark LevelTech tiež obsahuje vodováhy zabudované do 2 otočných pántov v hornej časti rámu, vďaka čomu je vyrovnanie postele oveľa jednoduchšie a zaisťuje, že vaša váha je pri spánku rovnomerne rozložená na matrac a pomáha uvoľniť tlakové body.
Všetky modely v tomto rade majú náš bedrový oporný systém, ktorý v spojení s 50mm matracom z pamäťovej peny ponúka bezkonkurenčné pohodlie a podporu aj pri najdlhších sedeniach.

Šírka (cm):  90

Dĺžka (cm):  210

Hmotnosť (kg):  16

Výška (cm):  48

0.0

Hodnotilo 0 používateľov

0x

0x

0x

0x

0x

4+

zákazníkov už zakúpilo

0%

zákazníkov odporúča

0

použivateľských recenzií

doprava zdarma

Doručenie do 24 hod.

Väčšinu tovaru máme skladom,
preto garantujeme rýchle doručenie objednávky.

bezplatne parkovanie

22 rokov skúseností

Profesionalita, ochota, odbornosť
a hlavne VAŠA SPOKOJNOSŤ.

garancia vratenia penazi

Garancia vrátenia peňazí

V prípade Vašej nespokojnosti
Vám vrátime peniaze.

kamenny obchod

630m2 kamenný obchod

Navštívte skutočné rybárske
kráľovstvo v Trnave.

bezplatne parkovanie

Bezplatné parkovanie pred predajňou

Pre zákazníkov máme veľké
FREE parkovisko.

Ostatní zákazníci dokúpili ešte toto: