Kedy: 20. - 23.5. 2021

Kde: Dolné Dubové

Rybarske.sk vám ako organizátor a hlavný sponzor prináša ďalší ročník rybárskej súťaže Kaprársky Maratón MASTERS, ktorý sa bude konať už 20. - 23. mája 2021 v Dolnom Dubovom! O úspechu a dobrom mene tejto súťaže hovorí fakt, že už niekoľko minút po spustení registrácie boli všetky miesta pre súťažiace tímy obsadené. 

Medzi 19 tímami, ktoré tento rok súťažia o 1000 EUR a vecné ceny za viac ako 400 EUR, sa nachádza aj Tím Rybárske.sk v zložení Marián Holíč a Ľuboš Vykydal. Ich úlovky, ako aj úlovky všetkých zúčastnených tímov môžete spolu s priebehom celej súťaže sledovať cez online prenos na Facebook stránke Rybarske.sk

Vyhráva každý zákazník Rybarske.sk

Počas trvania súťaže bude pre zákazníkov e-shopu Rybarske.sk k dispozícii špeciálny zľavový kupón “maraton”, ktorý po vložení do nákupného košíka odpočíta dodatočnú zľavu 10% na všetky predtým nezľavnené produkty (teda produkty, ktoré aktuálne nie sú v akcii) z e-shopu Rybarske.sk. Podmienkou je len celková hodnota nákupu nad 30 EUR. Vyhráva tak každý zákazník nášho eshopu!
 

Počas celého priebehu súťaže vás budeme na online prenose informovať o aktuálnom poradí súťažných tímov, o najväčších úlovkoch, o všetkých novinkách a udalostiach, ktoré sa na rybníku v Dolnom Dubovom odohrajú a prinesieme vám aj rozhovory so samotnými súťažiacimi.
Nezabudnite dať preto like na
Facebook stránku Rybarske.sk a sledujte online prenos už od 20. mája!


Organizátorom Kaprárskeho Maratónu MASTERS je MsO SRZ Trnava v spolupráci s eshopom Rybarske.sk. Vecné ceny pre víťazov venovala aj spoločnosť Starbaits

Zoznam registrovaných tímov: