logo
0 0 €
Jakub Jakubec
 

Využite vianočnú zľavu!
Kód: vichrica

+421 915 648 588
info@rybarske.sk

TB Baits Boilies Hot Spice Plum

Výrobca: TB Baits

Zistiť termín dodania
Boilies určené na atraktívny lov počas celého roka a do každej situácie. Boilies Hot Spice Plum je vyrobené na základe lososovej a tuniakovej múky, ku ktorým je pridaná výrazná porcia korenia Robin Red a štiplavého chilli. Do tohto výrazného základu je následne pridávaná aróma slivky a pre… viac info

11,69 €

Bežná cena produktu: 12,99 €

Ľutujeme tento produkt je aktuálne nedostupný.
Boilies určené na atraktívny lov počas celého roka a do každej situácie. Boilies Hot Spice Plum je vyrobené na základe lososovej a tuniakovej múky, ku ktorým je pridaná výrazná porcia korenia Robin Red a štiplavého chilli. Do tohto výrazného základu je následne pridávaná aróma slivky a pre zvýraznenie chutí sladidlo NHDC a soľ. Exkluzívne boli pridané aj korenený olej, vtáčí zob a sušený hmyz, ktoré spolu zabezpečujú rýchle uvoľňovanie atraktívnych látok.

Celkovo sa značka TB Baits snaží odčleniť od ostatných výrobcov a ich receptúry sú postavené trošku iným smerom. Základ úspechu boilies TB Baits je v používaní soli a sladidla NHDC, nakoľko skúsenosti od vody hovoria, že kapry ďaleko lepšie reagujú na sladko slanú chuť. Soľ mení v okolí nástrahy PH vody, čo samo o sebe je pre kaprov veľké lákadlo a v určitých situáciách je práve táto drobnosť kľúčom k úspechu. Špeciálne sladidlo NHDC sa výrazným spôsobom odlišuje od ostatných sladidiel, čo opäť potvrdili nádherné úlovky.

Okrem týchto dvoch lákadiel je boilies TB Baits postavené tak aby pracovalo okamžite po vhodení do vody, čomu pomáhajú enzymaticky upravené múčky a hrušia štruktúra boilies, ktorá umožňuje uvoľňovanie látok takmer okamžite po vhodení do vody. Zloženie tak dáva veľký predpoklad úspechu aj pri veľmi krátkych rybačkách.

Príchuť:  korenie/slivka

Váha (g):  1000

Priemer (mm):  20, 24

Objem (ml):  0

0.0

Hodnotilo 0 používateľov

0x

0x

0x

0x

0x

0+

zákazníkov už zakúpilo

0%

zákazníkov odporúča

0

použivateľských recenzií

doprava zdarma

Doručenie do 24 hod.

Väčšinu tovaru máme skladom,
preto garantujeme rýchle doručenie objednávky.

bezplatne parkovanie

22 rokov skúseností

Profesionalita, ochota, odbornosť
a hlavne VAŠA SPOKOJNOSŤ.

garancia vratenia penazi

Garancia vrátenia peňazí

V prípade Vašej nespokojnosti
Vám vrátime peniaze.

kamenny obchod

630m2 kamenný obchod

Navštívte skutočné rybárske
kráľovstvo v Trnave.

bezplatne parkovanie

Bezplatné parkovanie pred predajňou

Pre zákazníkov máme veľké
FREE parkovisko.

Ostatní zákazníci dokúpili ešte toto: